Najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe

24 grudnia 2017

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy pokoju Chrystusowego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Niech nadchodzący nowy rok przyniesie Wam jak najwięcej łask bożych, życzymy również abyście doświadczyli bożej mocy co dnia i by nasz Pan Jezus Chrystus zawsze był przy Was.

Najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne

16 kwietnia 2017

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, odpoczynku przy rodzinnym stole, mnóstwa wiosennego optymizmu oraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym życzą położne z firmy Usługi Położniczo-Pielęgniarski S.C. "Pro Familia".

Najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe

24 grudnia 2016

Niech nastrój betlejemskiej nocy, wypełniony miłością, radością i pokojem,
Pozostanie w sercach nie tylko w tym świątecznym czasie,
ale i w każdym dniu nadchodzącego roku.

Serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2017.

Rozstrzygnięty plebiscyt Lekarz Małopolski 2016

30 września 2016

II Forum Medyczne było okazją do spotkania się i nagrodzenia lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistów, dentystów, pielęgniarek i położnych, aż po instytucje niezawodne i przyjazne pacjentom - najlepsze szpitale i przychodnie. Liczne wyróżnienia oraz nagrody dowiodły, że takich ludzi i instytucji nie brakuje w naszym regionie. Kapituła postanowiła wręczyć też dwie nagrody w kategorii "Osobowość”. Specjalnie wyróżnieni zostali prof. Jerzy Vetulani oraz prof. Mikołaj Spodaryk.

Certyfikat CIRF dla Pro Familii

30 maja 2016

Miło nam poinformować iż PRO FAMILIA uczestniczy neprzerwanie w programie CIRF od 2014 roku. Program ów powstał w celu wspierania firm, wdrażających m.in. innowacyjne mechanizmy biznesowe w celu podniesienia jakości świadczonych usług w celu zaspokojenia potrzeb każdego klienta.

Najserdeczniejsze życzenia wielkanocne

24 marca 2016

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzą położne z firmy Usługi Położniczo-Pielęgniarski S.C. "Pro Familia".

Zapisy KTG w Zakopanem

11 stycznia 2016

Zapraszamy na zapisy KTG w Zakopanem - aby się umówić należy skontaktować się z położnymi z "Pro Familia".
Istnieje również możliwość umówienia się na bezpłatne wizyty domowe po porodzie (na NFZ) a także pobranie badania - wymaz z pochwy w kierunku: GBS, na posiew, Chlamydia, Ureoplasma, Mycoplasma, HPV, badanie cytologiczne.

Najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe

24 grudnia 2015

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej życzą położne z PRO FAMILII.

Zapraszamy wszystkie kobiety ciężarne na badania KTG

22 maja 2015

Położne z " Pro Familia" zapraszają wszystkie kobiety ciężarne na badania KTG. Informujemy również, że pacjentki zadeklarowane do położnych z "Pro Familia" mają badania wykonywane bezpłatnie. Szczegółowe informacje pod numerami telefonów znajdującymi się obok.

Kampania "Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka"

21 maja 2015

Zapraszamy do odwiedzenia strony kampanii "Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka". Ideą Kampanii jest popularyzacja wiedzy na temat HIV i AIDS oraz zwiększenie świadomości dotyczącej testowania w kierunku HIV wśród kobiet, a dzięki temu zmniejszenie liczby zakażeń HIV wśród nowo narodzonych dzieci.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 5 ] następna | ostatnia

Szkoła Rodzenia Nowy Targ / Zakopane - mgr Beaty Watychowicz - szkoła rodzenia i matki, położne w Nowym Targu, Zakopanem, Rabce i Suchej Beskidzkiej - zajęcia dla rodziców w naszej szkole rodzenia obejmują cykl 8 spotkań po 2 godziny. Oferujemy usługi położnicze oraz położne. Przygotowanie w szkole rodzenia przynosi wymierne korzyści rodzicom i dziecku. Szkoła Rodzenia Nowy Targ, Szkoła Rodzenia Zakopane, Beata Watychowicz, Szkoła Rodzenia Beaty Watychowicz, szkoła rodzenia Rabka, Szkoła Rodzenia Sucha Beskidzka, szkoła rodzenia Kraków, Szkoła Rodzenia Kraków, prywatna szkoła rodzenia, położne, położna, usługi położnych, położnicze, szkoła rodzenia w Nowym Targu , szkoła rodzenia w Zakopanem, szkoła rodzenie w Suchej Beskidzkiej, szkoła rodzenia w Krakowie, Szkoła Matki Nowy Targ.


PRO FAMILIA
Usługi Położniczo -
Pielęgniarskie
ul. Kolejowa 31
34-400 Nowy Targ
e-mail: infor@mtwnet.pl

Elżbieta Tomasz-Hajnos
tel: (0) 608 350 982

Renata Onieszczuk
tel: (0) 795 474 322

Dostępność:
pn.-pt. - 8:00-18:00

Certyfikat CIRF

Certyfikat CIRF

Firma Godna Zaufania


nie pal przy dziecku

laboratorium

ProForma