Najserdeczniejsze Życzenia Wielkanocne

02 kwietnia 2015

W miłości siła - niech zbliżające się Święta Wielkanocne sprawią, że jej siła sprawcza zagości na co dzień w Waszym życiu - tego życzą położne z firmy Usługi Położniczo-Pielęgniarski S.C. "Pro Familia".

Najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe

24 grudnia 2014

Niech czas oczekiwania na świąteczne chwile wypełni radość i bliskość najbliższych, a Święta będą spełnieniem marzeń o szczęściu, spokoju i rodzinnej atmosferze. Nowy Rok niech będzie okazją do realizacji marzeń i planów.
Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku życzą położne z PRO FAMILII.

Certyfikat CIRF dla Pro Familii

12 września 2014

Miło nam poinformować iż PRO FAMILIA uczestniczy w programie CIRF, który powstał w celu wspierania firm, wdrażających m.in. innowacyjne mechanizmy biznesowe w celu podniesienia jakości świadczonych usług w celu zaspokojenia potrzeb każdego klienta.

Certyfikat Firma Godna Zaufania dla Pro Familii

21 lipca 2014

Miło nam poinformować iż PRO FAMILIA otrzymała certyfikat "Firma Godna Zaufania". Jest on przyznawany za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Zdrowy Dzień dla Mamy i Maluszka

29 czerwca 2014

Serdecznie zapraszamy na Zdrowy Dzień dla Mamy i Maluszka do Prywatnego Żłobka FIKU MIKU dnia 29 czerwca 2014 roku.

Zajęcia w Klubie Pro Forma

08 maja 2014

Zachęcamy nasze przyszłe mamy do udziału w zajęciach Klubu Pro Forma w ramach programu aktywna w ciąży oraz mamusie z dziećmi na fitness z maluchami. Zachęcamy do zapoznania się z programem klubu.

Akcja "Dwa słowa na dwa lata to o 270 słów za mało"

26 kwietnia 2014

Drodzy Rodzice!
Kierując się dobrem naszych najmłodszych pacjentów, grupa logopedów z forum "Logopedia - terapia zaburzeń mowy", postanowiła zorganizować ogólnopolskie bezpłatne konsultacje logopedyczne " Dwa słowa na dwa lata, to... o 270 za mało. Konsultacje będą przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Pragniemy zaakcentować, że opieka i stymulowanie rozwoju mowy dziecka - a w określonych przypadkach terapia mowy dziecka - jest możliwa od narodzin.

Najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne

17 kwietnia 2014

Gdy nadejdą Święta
niech nadzieja i radość
zastukają do Państwa drzwi,
a Wielkanoc przyniesie
pomyślność, szczęście
i piękny uśmiech każdego dnia
życzą położne z firmy Usługi Położniczo-Pielęgniarski S.C. "Pro Familia".

Zmiana siedziby firmy...

01 stycznia 2014

Informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2014 roku, następuje zmiana siedziby Pro Familia. Wszystkie świadczenia wykonywane będą na ul. Kolejowa 31, piętro 2, gabinet nr 8 - budynek ALL MEDICA.
ZAPRASZAMY!

Najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe

24 grudnia 2013

"Pomódlmy się w noc betlejemską
w noc szczęśliwego rozwiązania
by wszystko się nam rozplątało
węzły, konflikty. powikłania"
.
Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń w Nowym Roku życzą położne z Pro Familia.

pierwsza | poprzednia [ strona: 2 / 5 ] następna | ostatnia

Szkoła Rodzenia Nowy Targ / Zakopane - mgr Beaty Watychowicz - szkoła rodzenia i matki, położne w Nowym Targu, Zakopanem, Rabce i Suchej Beskidzkiej - zajęcia dla rodziców w naszej szkole rodzenia obejmują cykl 8 spotkań po 2 godziny. Oferujemy usługi położnicze oraz położne. Przygotowanie w szkole rodzenia przynosi wymierne korzyści rodzicom i dziecku. Szkoła Rodzenia Nowy Targ, Szkoła Rodzenia Zakopane, Beata Watychowicz, Szkoła Rodzenia Beaty Watychowicz, szkoła rodzenia Rabka, Szkoła Rodzenia Sucha Beskidzka, szkoła rodzenia Kraków, Szkoła Rodzenia Kraków, prywatna szkoła rodzenia, położne, położna, usługi położnych, położnicze, szkoła rodzenia w Nowym Targu , szkoła rodzenia w Zakopanem, szkoła rodzenie w Suchej Beskidzkiej, szkoła rodzenia w Krakowie, Szkoła Matki Nowy Targ.


PRO FAMILIA
Usługi Położniczo -
Pielęgniarskie
ul. Kolejowa 31
34-400 Nowy Targ
e-mail: infor@mtwnet.pl

Elżbieta Tomasz-Hajnos
tel: (0) 608 350 982

Renata Onieszczuk
tel: (0) 795 474 322

Dostępność:
pn.-pt. - 8:00-18:00

Certyfikat CIRF

Certyfikat CIRF

Firma Godna Zaufania


nie pal przy dziecku

laboratorium

ProForma