Najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe

22 grudnia 2011

Magii, ciepła i miłości z Jezusowej stajenki, jasności betlejemskiej gwiazdy, wiele darów od trzech króli, życzą Położne z Pro Familia.

Rozdanie dyplomów związanych z uzyskaniem specjalizacji neonatologicznej

01 grudnia 2011

Rozdanie dyplomów związanych z uzyskaniem specjalizacji neonatologicznej odbyło się 01.12.2011 roku w Teatrze GROTESKA w Krakowie. Spotkanie uświetniła obecność prof. neonatologii R. Lauterbacha, przewodniczącego MOIPiP S. ŁUKASIKA. Organizatorem spotkania była kierownik specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa neonatologicznego P. mgr Beata Nowak - cudowny człowiek, wspaniały lider.

Nie pal przy dziecku...

28 listopada 2011

Informujemy iż Pro Familia przyłączyła się do programu społecznego o nazwie "Nie pal przy dziecku" zorganizowanego przez Stowarzyszenie MANKO z Krakowa. Do programu tego zostały zaproszone 3 jednostki ochrony zdrowia w tym Szkoły Rodzenia w woj. małopolskim. Jedna z Tarnowa, jedna z Krakowa i jedna z Miasta Nowy Targ. Spotkanie odbyło się 28 listopada 2011 roku w siedzibie Pro Familia.

Certyfikaty Międzynarodowego Stowarzyszenia Who is Who w Polsce

29 września 2011

Panie E. Tomasz-Hajnos i R. Onieszczuk dnia 29.09.2011 roku otrzymały certyfikaty Międzynarodowego Stowarzyszenia Who is Who w Polsce. Certyfikaty te zawierają informację, że obie Panie zostały wpisane do encyklopedii = leksykonu zawierającego zbiór biografii osobistości ze wszystkich dziedzin życia publicznego: gospodarki, polityki, nauki, kultury i sztuki.

Mikroprzedsiębiorca Roku 2011

16 czerwca 2011

Pro Familia dostała się do II Etapu Konkursu "Mikroprzedsiębiorca Roku 2011" organizowanego przez Fundację Kronenberga. Przedstawiciele naszej firmy zostli zaproszeni na rozdanie nagród, które miało miejsce 16 czerwca 2011 roku w Sali Głownej Notowań Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. W konkursie startowało 250 firm, a my znalazłyśmy się w czołówce 25 firm w Polsce najlepiej rozwijających się.

Życzenia Wielkanocne

21 kwietnia 2011

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.


Zdrowych, pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja życzą położne z Grupowej Praktyki "Pro Familia".

Najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe

23 grudnia 2010

Dzieciątku: wielką garść miłości, ciepłe ręce mamy i pewne ramiona ojca,
Rodzicom: dużo radości, miłości i cierpliwości przy wychowywaniu malucha,
życzą położne z Grupowej Praktyki "Pro Familia".

"PRO FAMILIA" Grupowa Praktyka Położnych s.c. - artykuł

30 października 2010

MOTTO:
"Rodzenie jest darem. Rodzenie jest czynem. W rodzeniu dochodzi do szczytu kobiecy geniusz. Wyraża się zdolnością wydobycia częstego piękna z opornego tworzywa, jakim jest ludzkie ciało."
Włodzimierz Fijałkowski

Monitor płodu Luckcome L8

27 maja 2010

Na wyposażeniu naszego gabinetu obecnie znajduje się kardiotokograf (KTG), kompaktowy monitor płodu i matki (model Luckcome L8). Dzięki niemu możemy monitorować akcję serca płodu (określając dobrostan naszego malucha) oraz monitorować czynność skurczową macicy u matki w ostatnich tygodniach ciąży.

Badania cytologiczne, biocenoza pochwy, badania bakteriologiczne w kierunku GBS

22 kwietnia 2010

nasza oferta wzbogaciła się o nową pozycję - mowa tu o badaniach cytologicznych, biocenoza pochwy, badania bakteriologiczne w kierunku GBS, które są wykonywane na miejscu w siedzibie praktyki położnych we wtorki i czwartki w godzinach 16:00-18:30 lub po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu dogodnego terminu.

pierwsza | poprzednia [ strona: 4 / 5 ] następna | ostatnia

Szkoła Rodzenia Nowy Targ / Zakopane - mgr Beaty Watychowicz - szkoła rodzenia i matki, położne w Nowym Targu, Zakopanem, Rabce i Suchej Beskidzkiej - zajęcia dla rodziców w naszej szkole rodzenia obejmują cykl 8 spotkań po 2 godziny. Oferujemy usługi położnicze oraz położne. Przygotowanie w szkole rodzenia przynosi wymierne korzyści rodzicom i dziecku. Szkoła Rodzenia Nowy Targ, Szkoła Rodzenia Zakopane, Beata Watychowicz, Szkoła Rodzenia Beaty Watychowicz, szkoła rodzenia Rabka, Szkoła Rodzenia Sucha Beskidzka, szkoła rodzenia Kraków, Szkoła Rodzenia Kraków, prywatna szkoła rodzenia, położne, położna, usługi położnych, położnicze, szkoła rodzenia w Nowym Targu , szkoła rodzenia w Zakopanem, szkoła rodzenie w Suchej Beskidzkiej, szkoła rodzenia w Krakowie, Szkoła Matki Nowy Targ.


PRO FAMILIA
Usługi Położniczo -
Pielęgniarskie
ul. Kolejowa 31
34-400 Nowy Targ
e-mail: infor@mtwnet.pl

Elżbieta Tomasz-Hajnos
tel: (0) 608 350 982

Renata Onieszczuk
tel: (0) 795 474 322

Dostępność:
pn.-pt. - 8:00-18:00

Certyfikat CIRF

Certyfikat CIRF

Firma Godna Zaufania


nie pal przy dziecku

laboratorium

ProForma