ProFamilia wystartowała...

01 marca 2010

Z dniem 1 marca 2010 roku Grupowa Praktyka Położnych oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą usług wykonywanych nieodpłatnie w ramach NFZ-u.

Kiedy kobieta powinna zgłosić się do szkoły rodzenia?

25 marca 2008

Większość kobiet zgłasza się do szkoły rodzenia po 28 tygodniu uznając, że jest to najlepszy czas na przygotowanie do porodu. Również w naszej szkole rodzenia jest to praktykowane.

Przygotowanie do porodu

05 marca 2008

Przygotowujemy do porodu (rodzinny, w wodzie, wertykalny) w Zakopanem, Nowym Targu, Suchej Beskidzkiej, Krakowie i na terenie całej Polski. Jedno spotkanie poświęcamy na wizytę w szpitalu, w którym planowany jest poród przyszłej Mamy.

Witamy na naszej stronie

28 lutego 2008

Nasza szkoła rozpoczyna działalność 3 marca 2008 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich zaintersowanych udziałem w zajęciach.

pierwsza | poprzednia [ strona: 5 / 5 ] następna | ostatnia

Szkoła Rodzenia Nowy Targ / Zakopane - mgr Beaty Watychowicz - szkoła rodzenia i matki, położne w Nowym Targu, Zakopanem, Rabce i Suchej Beskidzkiej - zajęcia dla rodziców w naszej szkole rodzenia obejmują cykl 8 spotkań po 2 godziny. Oferujemy usługi położnicze oraz położne. Przygotowanie w szkole rodzenia przynosi wymierne korzyści rodzicom i dziecku. Szkoła Rodzenia Nowy Targ, Szkoła Rodzenia Zakopane, Beata Watychowicz, Szkoła Rodzenia Beaty Watychowicz, szkoła rodzenia Rabka, Szkoła Rodzenia Sucha Beskidzka, szkoła rodzenia Kraków, Szkoła Rodzenia Kraków, prywatna szkoła rodzenia, położne, położna, usługi położnych, położnicze, szkoła rodzenia w Nowym Targu , szkoła rodzenia w Zakopanem, szkoła rodzenie w Suchej Beskidzkiej, szkoła rodzenia w Krakowie, Szkoła Matki Nowy Targ.


PRO FAMILIA
Usługi Położniczo -
Pielęgniarskie
ul. Kolejowa 31
34-400 Nowy Targ
e-mail: infor@mtwnet.pl

Elżbieta Tomasz-Hajnos
tel: (0) 608 350 982

Renata Onieszczuk
tel: (0) 795 474 322

Dostępność:
pn.-pt. - 8:00-18:00

Certyfikat CIRF

Certyfikat CIRF

Firma Godna Zaufania


nie pal przy dziecku

laboratorium

ProForma