Paulina & Maciej

25 sierpnia 2012
Pani Renata i Pani Ela są cudownymi położnymi, doświadczonymi, zawsze pomocnymi radą, nawet przy bardzo napiętym grafiku znajdują czas by zajrzeć do Maleństwa. Natomiast lekcje- pani Beta niestety zbyt często pozwala sobie na dygresje, które wydłużają czas spotkań nie wnosząc do nich ważnych treści.

Dominika&Sławek

13 sierpnia 2012
Ciepła, serdeczna atmosfera. Stały kontakt z paniami położnymi - wiele ciekawych i pożytecznych informacji. Serdecznie polecamy wszystkim - również tym, którzy oczekują kolejnego dziecka!

Kasia&Sebastian

25 lipca 2012
Najlepsza szkoła rodzenia w Nowym Targu. Fantastyczna oraz serdeczna opieka ze strony położnych. Konkretne i przydatne informacje dla młodych mam. Mając następne dziecko w drodze na pewno skorzystamy ponownie z usług pro familia.
pozdrawiamy i dziękujemy!

Agnieszka

14 czerwca 2012
Polecam uczestniczenie w zajęciach prowadzonych przez panią Beatę. Dzięki tym zajęciom dowiedziałam się naprawdę dużo o przygotowaniu do porodu, porodzie i pielęgnacji maleństwa. Bardzo miła atmosfera i pomocne panie położne środowiskowe, do których mogłam się zwrócić z każdym problemem po porodzie. Gorąco zachęcam do udziału.

Grażyna

01 czerwca 2012
Bardzo polecam szkołe rodzenia PRO FAMILIA, miła i przyjazna atmosfera oraz pełen profesjonalizm pani Beatki prowadzącej sprawia, że człowiek nie może doczekać się następnych zajęć. Dowiedziec się można bardzo wiele ciekawych rzeczy, które napewno pomogą przy porodzie a także w opice nad dzieckiem. Dziekuje bardzo za fachową pomoc przesympatycznych położnych Pani Eli oraz Pani Renatki. Jeszcze raz polecam!!!

Monika W-R

27 maja 2012
Gorąco polecam udział w zajęciach. Pomagaja one w pozytywnym nastawieniu. Miła atmosfera. Bardzo miłe panie prowadzące. Pozdrawiam.

Katarzyna

20 kwietnia 2012
Bardzo polecam szkołę rodzenia Pro Familia! Uczestniczyłam w mądrych i przyjemnych zajęciach, które bardzo pomogły mi pozytywnie nastawić się do porodu i Dzidziusia. Ponad wszystko dziękuję pani Eli za pomoc w opiece nad moją nowonarodzoną córeczką i dyspozycyjność. Dzięki pomocy pań z Pro Familia w moje drugie macierzyństwo wkroczyłam z nieporównywalnie większym luzem, spokojem i pewnością siebie niż w pierwsze. Dzięki!

ola

27 marca 2012
Przyjazne miejsce i wyjątkowa osobowość pani Beaty sprawiają, że zajęcia odbywają się w niezwykłej atmosferze i pozwalają przyszłym rodzicom jeszcze mocniej i głębiej przeżywać ten wyjątkowy czas, jakim jest oczekiwanie na pierwsze dziecko. Rzadko spotyka się osoby, które byłyby tak oddane swojej pracy.

Jan

27 grudnia 2011
Gratulujemy! Jesteśmy bardzo zadowoleni!Pełny profesjonalizm. Przygotowanie do porodu rodzinnego piękne, jak i sam poród. Pani Beato, powodzenia!

Marta

01 grudnia 2011
Wspaniała szkoła prowadzona przez wspaniałe kobiety! Pani Beata jest jak kojący balsam, uspokaja i pomaga uwierzyć w siebie. Pani Renata, która opiekowała się mną po porodzie - chodzący profesjonalizm i morze cierpliwości. Polecam i dziękuję!
pierwsza | poprzednia [ strona: 2 / 6 ] następna | ostatnia

PRO FAMILIA
Usługi Położniczo -
Pielęgniarskie
ul. Kolejowa 31
34-400 Nowy Targ
e-mail: infor@mtwnet.pl

Elżbieta Tomasz-Hajnos
tel: (0) 608 350 982

Renata Onieszczuk
tel: (0) 795 474 322

Dostępność:
pn.-pt. - 8:00-18:00

Certyfikat CIRF

Certyfikat CIRF

Firma Godna Zaufania


nie pal przy dziecku

laboratorium

ProForma