Rodzic

11 grudnia 2015
Pelen profesjonalizm...

Jan

06 grudnia 2014
Najlepsza szkoła rodzenia na Podhalu, polecam szczególnie rozpoczynającym przygodę rodzicielską. Wizyty patronażowe pełen profesjonalizm. Maluszek i rodzice szczęsliwi. Gorąco Polecamy!!

mama

02 grudnia 2014
Gorąco i z calego serca polecam wszystkim przyszlym rodzicom zajecia w osrodku Pro Familia . Uwazam ze zajecia w szkole rodzenia pomoga przyszlym mama przy porodzie , mamy moga bowiem dowiedziec sie co moga a czego nie , do czego maja prawa przy porodzie , Dzięki Paniom prowadzacym zajęcie możemy poznać oddziały polozniczy oraz noworodkowy gdzie jeszcze przed powodem możemy zapoznać się z miejscem, lekarzami oraz dostepnymi tam urzadzeniami . Panie prowadzace zajecia uswiadamiaja nas oraz pokazuja jak wyglada porod oraz opowiadaja o roznych metodach lagodzenia bolu. Mamy dowiaduja sie o pielegnacji noworodkow , w zajeciach uczestnicza goscie, lekarze opowiadajacy młodym rodzicom np wiadomosci o komorkach macierzystych. Po porodzie mozna liczyć na ogromna pomoc poloznych w opiece nad malenstwem a także mamami; ) Panie dbają o swoje podopieczne, stwarzaja idealna atmosfere na zajechać która pomaga rodzicom się zrelaksować. Zajecia w szkole rodzenia są bardzo przydatne, informacje zdobyte na zajeciach pomogły mi przy porodzie jak i po; ) mila atmosfera, dobra zabawa, uśmiech na twarzach ;) SERDECZNIEJSZY POLECAM !!!!

Natalia

17 maja 2014
Wspaniała szkoła, której nie sposób jest nie polecić! Szczerze zachęcam wszystkie przyszłe mamy do skorzystania z jej usług (nie tylko te, które spodziewają się pierwszego dziecka!).
Profesjonalne, indywidualne podejście do pacjentek, duże zaangażowanie w pracę, otwartość i prawdziwa chęć edukowania innych to tylko niektóre z cech charakteryzujących personel. Dodatkowo co trzeba podkreślić: doświadczenie i brak przeświadczenia o swojej doskonałości i nieomylności. Uwielbiałam słuchać wykładów i w nich uczestniczyć. Dzięki nim uważam, ze nie tylko teoretycznie, praktycznie ale również psychicznie zostałam przygotowana najpierw do porodu, a później i macierzyństwa. Tematy, które są poruszane na zajęciach doskonale naświetlą kwestie mogące przydać się w przyszłości.
Pasji i zaangażowania z jaką podchodzą te kobiety do swojej pracy życzę każdemu przedstawicielowi służby zdrowia.

Iza

08 listopada 2013
Gorąco polecam wszystkim przyszłym mamom szkołę rodzenia Pro Familia. Bardzo miła atmosfera, ciekawie prowadzone zajęcia:) Uzyskana wiedza bardzo pomaga podczas porodu. Uzyskacie tam bardzo przydatne informacje na temat pielęgnacji noworodka. Dodatkowo po porodzie możecie liczyć na fachową pomoc położnych, odpowiedz na wszystkie pytania i miłą atmosferę podczas wizyt patronazowych.
Szczęśliwa mama 5 tygodniowej córki.

Kasia

03 listopada 2013
Jestem mamą miesięcznej córeczki i bardzo chciałabym zachęcić przyszłe mamy do uczestniczenia w zajęciach w szkole rodzenia.Naprawde warto wykorzystać ten czas przed porodem a nie będzie to czas stracony.Pani Beata przekazuje podstawową wiedze z zakresu fizjologii porodu,pielęgnacji noworodka i wiele innych związanych z tym tematów.Opiera się na przykładach z życia wziętych,odpowie na każde pytanie,potrafi świetnie zmotywować.Nie warto więc tracić czasu na czytanie forów internetowych które potrafią zasiewać tylko niepokój ale naprawdę warto udać się do szkoły rodzenia i tam zaczerpnąć rzetelnej wiedzy która mi bardzo pomogła przeżyć ten wyjątkowy okres i przejść przez niego w miare spokojnie.Oprócz wiedzy ważna jest opieka położnej po porodzie.Panie położne są oddane swojej pracy i bardzo im za pomoc dziękuję.Pozdrawiam gorąco.

Jola

19 sierpnia 2013
Polecam wszystkim przyszłym rodzicom zajęcia w tej szkole rodzenia. Panuje tam bardzo miła atmosfera, zajecia prowadzone są w 4-5 osobowych grupach. Pani Beata z racji przepracowanych lat na porodówce posiada ogromną wiedzę. Pani Ela i Pani Renata po porodzie zawsze służa poradą i pomocą w opiece nad noworodkiem. Pozdrawiamy z Leonkiem :)

Kasia

24 lipca 2013
Polecam z całego serca szkołę rodzenia pro familia. Dzięki wszystkim poradom które tu otrzymałam bezstresowo czułam się w trakcie porodu oraz w pierwszym okresie po urodzeniu dziecka. Dziękuję wszystkim Paniom położnym za opiekę po porodzie :)

Beata

06 lutego 2013
Wszystkim polecam Szkołę Rodzenia PRO FAMILIA. Naprawdę warto było wziąć udział w tych zajęciach. Rzeczowe informacje, podane w sympatyczny sposób, wiele cennych rad dotyczących porodu i opieki nad dzieckiem.Pani Beata wspaniale przygotowała mnie i męża do wszystkiego co nas czekało:).Wielką zaletą są paro osobowe grupy, dzięki którym wszyscy mogą się lepiej poznać i zaprzyjaźnić. BARDZO DZIĘKUJĘ Pani RENATCE za wspaniałą opiekę i troskę po porodzie o mnie i o mojego maluszka:) JESZCZE RAZ DZIĘKUJE I POLECAM!!!

Maja i Marcin wraz z

06 października 2012
Serdecznie dziękujemy za bezcenne rady udzielone przez Panią Beatkę, dzięki którym byliśmy rewelacyjnie przygotowani do porodu i opieki nad naszym maleństwem przynajmniej od strony teoretycznej. Wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać i jak reagować oraz czego możemy oczekiwać ze strony personelu porodówki. Dziękujemy również za wspaniałą i profesjonalną opiekę Pani Eli i Renacie. Wiadomo, że teoria różni się od praktyki więc wizyty i pomoc obu Pań położnych podczas pierwszych dni samodzielnej opieki nad Szymusiem były niezastąpione. Wspaniała rodzinna atmosfera panująca na zajęciach sprawiła, że za każdym razem wracaliśmy tam z wielką przyjemnością i wynosiliśmy mnóstwo bezcennych wiadomości. Jak można określić więc tę szkołę rodzenia? -Profesjonalizm, -Zaangażowanie, -Oddanie, po prostu PRO FAMILIA gorąco polecamy wszystkim.
pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 6 ] następna | ostatnia

PRO FAMILIA
Usługi Położniczo -
Pielęgniarskie
ul. Kolejowa 31
34-400 Nowy Targ
e-mail: infor@mtwnet.pl

Elżbieta Tomasz-Hajnos
tel: (0) 608 350 982

Renata Onieszczuk
tel: (0) 795 474 322

Dostępność:
pn.-pt. - 8:00-18:00

Certyfikat CIRF

Certyfikat CIRF

Firma Godna Zaufania


nie pal przy dziecku

laboratorium

ProForma